شما اینجا هستید
درباره جهان ارز

این مجموعه با کمک افرادی متخصص از دانشگاه های برتر کشور به توان مدیریتی، منابع مالی و امکانات خود توانسته پلتفرمی ساده و کاربردی را برای تبادل ارزهای دیجیتال پیاده سازی و اجرا کند.

چرا جهان ارز؟
قدمت و تجربه
صرافی جهان ارز از سال 1399 شروع به فعالیت کرده و با آزمون و خطاهای بسیار زیاد هم اکنون با ثبات در زمینه پیشرفت معاملات کریپتو پیشتاز می باشد.
مکان ثابت و در دسترس
برعکس بسیاری از صرافی های رمز ارز مکان صرافی جهان ارز در فوتر سایت مشخص شده و حتی کاربران محترم با تعیین وقت قبلی میتوانند برای معامله حضوری در مکان شرکت حاظر شوند.
پلتفرم هوشمند با هسته بایننس
با توجه به استفاده از هسته قدرتمند بایننس در جهان ارز شما می توانید روزانه تا 7 میلیون دلار در صرافی معامله نمایید.
شفاف سازی قیمت و خدمات
در صرافی جهان ارز می توانید ریز مشخصات تمام معاملات خود را داشته باشید.

جهان ارز، محصول میهن نوین فکر توس شرق از گروه شرکت‌های مطرح در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری و حقوقی به همراه تیمی از خبرگان حوزه فناوری و مدیریت مالی است. با توجه به اینکه بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال یک دارایی امن و مهم جهت سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود، و از سوی دیگر امنیت و سادگی این معاملات در کشور از اهمیت بالایی برخوردار است، این تیم تصمیم به ایجاد یک سیستم امن، ساده و حرفه‌ای با در نظر گرفتن الزامات قانونی و حقوقی برای سرمایه‌گذاران، بازرگانان و فعالین کسب‌وکار جهت سرمایه‌گذاری و استفاده از ارزهای دیجیتال گرفت.
چه معامله‌گر حرفه‌ای ارز دیجیتال یا سرمایه‌گذار مبتدی باشید و چه بازرگان و تاجری نیازمند ارزهای دیجیتال، جهان ارز این قدرت را به شما می‌دهد تا به راحتی و به صورت کامل به ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشید. پلتفرم جهان ارز، با انواع ارزهای دیجیتال و جفت‌ارزهای مختلف و مجموعه‌ای از ابزارهای حرفه‌ای مبادله‌گری، به شما اجازه می‌دهد تا سبد سرمایه‌گذاری رمز ارزی خود را ساخته و رمز ارز مورد نیاز کار خود را تامین کنید.

ارتباط با ما

اگر سوالی، انتقادی و پیشنهادی دارید میتوانید با ما تماس گرفته و مطرح نمایید
این مجموعه با کمک افرادی متخصص از دانشگاه های برتر کشور به توان مدیریتی، منابع مالی و امکانات خود توانسته پلتفرمی ساده و کاربردی را برای تبادل ارزهای دیجیتال پیاده سازی و اجرا کند.صرافی جهان ارز در حال حاضر دارای بیش از 350 ارز دیجیتال با قابلیت خرید و فروش آنی و کیف پول داخلی می باشد.
تمامی حقوق معنوی و قانونی برای جهان ارز محفوظ می باشد و کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.