شما اینجا هستید
سوالات
متداول
درباره ما
اگر سوالتو پیدا نکردی میتونی با پتشبانمون تماس بگیری و سوالتو بپرسی.
این مجموعه با کمک افرادی متخصص از دانشگاه های برتر کشور به توان مدیریتی، منابع مالی و امکانات خود توانسته پلتفرمی ساده و کاربردی را برای تبادل ارزهای دیجیتال پیاده سازی و اجرا کند.
هر چند دولت برای کسب و کارهای خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین هنوز قانونی تصویب نکرده است ولی شرح فعالیت صاحب امتیاز جهان ارز ( شرکت میهن نوین فکر توس شرق ) تماما مرتبط با خرید و فروش محصولات دیجیتال و مشاوره در این خصوص می باشد.جهت اطلاعات بیشتر می توانید نام این شرکت را در روزنامه رسمی ثبت شرکت ها جستجو و از صحت آن مطمئن شوید.
دفتر جهان ارز در مشهد مقدس برای گپ و گفتی دوستانه و بدون هیچ هزینه ای پذیرای شما عزیزان خواهد بود.شما می توانید در ابتدا به صورت حضوری از امکانات و تیم جهان ارز بازدید کنید و حتی معامله های خود را به صورت حضوری و در لحظه در دفتر انجام دهید و بعد از اطمینان به صورت غیر حضوری همکاری را ادامه دهید.
جهان ارز همواره در تلاش است تا با کمک گرفتن از تیم اجرایی و علمی خود بستری مناسب برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال با سرعتی بالا در نقل و انتقالات و قیمتی مناسب نسبت به رقبا فراهم آورد.علاوه بر این جهان ارز برای پاسخگویی و پشتیبانی به چند روش ( تلفنی، حضوری، تیکت در سیستم و چت آنلاین ) به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی و نه ففط برای خرید و فروش، بلکه مشاوره کامل در حوزه دنیای ارزهای دیجیتال آماده می باشد.
جهان ارز در حال حاظر بیش از 250 ارز دیجیتال را برای خرید و فروش پشتیبانی میکند و این در حالی است که روز به روز ارزهای جدید نیز در جهان ارز اضافه می شوند.
از آنجایی که خدمات جهان ارز در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی ( Fintech ) می‌باشد به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی همچون پول شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، اطلاعات هویت کاربران جهان ارز باید برای وب سایت کاملا مشخص باشد.این مهم به این دلیل انجام می شود که سارقین و خلاف کاران نتوانند از کارت های سرقت شده، خرید از سایت انجام دهند و از طرف دیگر پول شویی از این طریق صورت گیرد.اطلاعات شما نزد جهان ارزکاملاً به امانت می ماند و در هیچ منبعی این اطلاعات منتشر نخواهد شد. راهنما احراز هویت
تیم جهان ارز به صورت شبانه روزی احراز هویت ها را بررسی می کند. در صورتیکه مغایرتی وجود نداشته باشد حداکثر ظرف مدت 2 ساعت کاری احراز هویت را تایید کرده و به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.
خیر به هیچ وجه. هر کاربر باید یک حساب کاربری داشته باشد و صاحب حساب کاربری باید شخص استفاده کننده از آن باشد.
در صورتیکه بخشی از احراز هویت توسط کارشناسان جهان ارز تایید نشود، به شما هشدار داده می شود تا همان بخش را مجدداً اصلاح فرمایید و به کارشناس ما جهت بررسی ارسال فرمایید.
خیر به هیچ وجه، قوانین و مقررات استفاده از حساب کاربری تنها محدود به شخص صاحب حساب کاربری می باشد. در صورتیکه حساب کاربری در اختیار شخص ثالث قرار گیرد، جهان ارز حساب شما را مسدود می نماید.
با توجه به اینکه نقل و انتقال توسط سیستم بانکی ( پایا و ساتنا ) انجام می شود، لذا از تمام حساب های بانکی می توان استفاده کرد،اما با توجه به شرکت پرداخت یار جهان ارز که با بانک آینده قرار دارد، اگر در بانک آینده حساب داشته باشید تسویه ها زودتر با شما انجام خواهد شد.
جهان ارز در حال حاظر هنوز سرویس کیف پول ارز دیجیتال به مشتریان ارائه نمی کند. اما می‌توانید از راهنمای کیف پول ارزهای دیجیتال در این لینک استفاده کنید.
با توجه به اینکه شبکه هر ارز برای انتقال ارزهای دیجیتال نیاز به تایید معامله‌ها توسط ماینرها دارد، لذا برای هر ارز یک نرخ انتقال مشخصی را در نظر گرفته و به عنوان پاداش به ماینرها پرداخت می‌کند.جهان ارز هیچگونه سودی در این قسمت ندارد و عیناً مبلغ در نظر گرفته شده برای انتقال تراکنش شما به شبکه هزینه می‌شود.
بله حتماً، قدمتان بر روی چشم
جهان ارز همواره توصیه می کند که آدرس کیف پول را به درستی و با دقت وارد کنید و همیشه چندبار آنرا بررسی مجدد کنید.رمزارز بر خلاف سیستم سنتی ( فیات ) کاملاً غیر قابل بازگشت می باشد و در صورتیکه آدرس کیف پول را اشتباه وارد کنید و تراکنش را تایید فرمایید دیگر قادر به بازگشت آن نخواهید بود.لطفاً رمزارز خود را به آدرس درج شده در پلتفرم جهان ارز که بعد از تایید پیش فاکتور به شما به نمایش در می آید واریز فرمایید.متاسفانه جهان ارز هیچگونه مسئولیتی در قبال اشتباه وارد کردن آدرس کیف پول نمی تواند قبول کند.
جهان ارز همواره می‌کوشد تا در کمترین زمان ممکن معامله‌ها را انجام دهد. اما ساز و کارهای قانونی و انتقال‌های بانکی بعضاً ممکن است تاخیرهایی چند ساعته داشته باشند.در صورتیکه رمزارز را از جهان ارز خریداری کنید ( با توجه به اینکه آدرس ولت خود را صحیح وارد کرده باشید ) حداکثر ظرف مدت 5 ثانیه پس از تایید انتقال وجه ریالی به جهان ارز ، انتقال رمزارز به کیف پول شما به صورت اتوماتیک انجام می‌گیرد.در صورتیکه ارز دیجیتال را به جهان ارز می فروشید، حداکثر ظرف مدت 24 ساعت (روزهای اداری، شنبه تا چهارشنبه) پس از تایید انتقال شبکه (Confirmation) معادل ارزش ریالی آن به حساب شما واریز می‌شود. ممکن است به دلیل محدودیت های بانکی کمی این زمان بیشتر شود.این نکته حائز اهمیت است که جهان ارز همواره در تلاش است تا شما در کمترین زمان معادل ارزش ریالی ارز دیجیتال خود را دریافت کنید. به همین منظور همواره تلاش ما آن است تا در کمتر از 1 ساعت پس از تایید انتقال شبکه این کار را انجام دهیم.( با در نظر گرفتن روزهای اداری )در صورت ثبت سفارش در روزهای تعطیل در اولین روز کاری انتقال به شما صورت خواهد گرفت. هرچند جهان ارز می‌کوشد انتقال در روزهای تعطیل نیز انجام گیرد.
در این لینک شما می توانید لیست بانک های ایران را مشاهده کنید. با استفاده از اطلاعات داده شده در این قسمت شما می توانید شبا شماره حساب خود را پیدا کنید و در سیستم درج کنید.
ملاک نهایی شدن قیمت ارز دیجیتال زمانیست که تاییدیه (Confirmation) تراکنش توسط شبکه صادر شود.بنابراین در صورتیکه فی انتقال را پایین در نظر بگیرید و یا شبکه بیش از 15 دقیقه از زمان ثبت سفارش، تراکنش شما را تایید کند، ملاک قیمت تسویه حساب زمان صدور تاییدیه تراکنش (Confirmation) می‌باشد.در این صورت فاکتور شما در قسمت گزارش تراکنش‌ها به قیمت و اطلاعات جدید تغییر می‌کند.همچنین بعضی مواقع ممکن است مقدار ارسالی را به اشتباه وارد کنید در اینصورت تیم جهان ارز فاکتور نهایی شما را به میزان صحیح تغییر می‌دهد.
تا زمان ثبت سفارش در پلتفرم جهان ارز امکان لغو سفارش وجود دارد. ولی به محض تایید نهایی و پرداخت با توجه به اینکه تمام مراحل به سرعت انجام می گیرد، امکان لغو سفارش و عودت مبلغ ریالی و یا رمزارز دیگر وجود نخواهد داشت.
حداقل مقدار خرید و فروش از جهان ارزدر حال حاضر 400 هزار تومان است. برای خرید و یا فروش مقدار کم، کاربران باید فی انتقال را هم در نظر بگیرند که ضرر نکنند.با توجه به محدودیت های سیستم بانکی خرید بیش از 50 میلیون تومان به ازای هر حساب بانکی در روز امکان‌پذیر نمی‌باشد. جهت خرید بیش از این مقدار باید از کیف پول ریالی خود در جهان ارز استفاده نمایید.برای فروش بیش از 50 میلیون تومان هیچ محدودیتی وجود ندارد ولی بهتر است برای مبالغ بیش از 1 میلیارد تومان به صورت حضوری و یا تلفنی تاییدیه اخذ شود.
نگران نباشید. به دلیل در نظر گرفتن فی انتقال و یا مدت زمان تاییدیه شبکه ممکن است بعضی از انتقال ها طول بکشد.به محض تایید تراکنش توسط شبکه فاکتور شما به مرحله ی ( در انتظار تایید شبکه ) تغییر وضعیت می دهد. این زمان بستگی به زمان تاییدیه تراکنش ( Confirmation ) توسط شبکه دارد.
در صورت اشتباه وارد کردن سریعاً با جهان ارز از یکی از راه های ارتباطی تماس حاصل کنید. در صورتیکه جهان ارز مبلغ شما را واریز نکرده باشد جلوی آنرا می گیرد، در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد.
بله، با توجه به اینکه پلتفرم معاملاتی جهان ارز به صورت آنلاین در اختیار همگان قرار گرفته است پس خرید و فروش در شبکه در روزهای تعطیل هم امکان پذیر است.
به محض اینکه تراکنش تاییدیه ( Confirmation ) از شبکه بگیرید وضعیت سفارش شما به ( در انتظار تایید شبکه ) تغییر وضعیت می دهد و معنی آن این است که انتقال رمزارز مورد تایید قرار گرفته و فرآیند انتقال معادل ریالی رمزارز مورد نظر آغاز شده است.
به محض تایید تراکنش شما برای خرید رمزارز، فرآیند پرداخت معادل رمزارز به صورت اتوماتیک در 24 ساعت شبانه روز انجام می شود.به محض تایید تراکنش شما توسط شبکه بلاک چین برای فروش رمزارز، فرآیند پرداخت معادل آن شروع می شود که این زمان حداکثر 24 ساعت ( زمان اداری، شنبه تا چهارشنبه ) می باشد.برای مثال در صورتیکه شما در روز شنبه ساعت 12 انتقال را انجام دهید ولی ساعت 15 تاییدیه تراکنش شما توسط شبکه صادر شود، آنگاه فرآیند پرداخت ( حداکثر 24 ساعت ) تا فردای آن روز ( یکشنبه ) ممکن است طول بکشد.

ارتباط با ما

اگر سوالی، انتقادی و پیشنهادی دارید میتوانید با ما تماس گرفته و مطرح نمایید
این مجموعه با کمک افرادی متخصص از دانشگاه های برتر کشور به توان مدیریتی، منابع مالی و امکانات خود توانسته پلتفرمی ساده و کاربردی را برای تبادل ارزهای دیجیتال پیاده سازی و اجرا کند.صرافی جهان ارز در حال حاضر دارای بیش از 350 ارز دیجیتال با قابلیت خرید و فروش آنی و کیف پول داخلی می باشد.
تمامی حقوق معنوی و قانونی برای جهان ارز محفوظ می باشد و کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.