As DeFi tokens surge, CRV indicates a bumper crop for ‘DeFi Summer 2.0’

۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۵:۱۰:۴۱

تراکتورهای خود را به آتش بکشید: فرمانداری مالی غیرمتمرکز کشاورز نشان می دهد که DeFi Summer 2.0 می تواند عملکرد سالم در اکوسیستم داشته باشد.

معیارهای متداول متعددی که برای اندازه گیری سلامت فضای DeFi استفاده می شوند ، به سمت بازار گاو نر است ، اما شاید امیدوار کننده ترین مورد ممکن است افزایش قیمت رمز ارز CRV حاکم باشد.

منحنی که اغلب به عنوان یکی از پروتکل های "ستون فقرات" DeFi شناخته می شود ، ابزاری اساسی برای بسیاری از استراتژی های تولید محصول در سطح خرده فروشی و سطح پروتکل است. منحنی امکان تعویض دارایی های مشابه با هزینه کم و لغزش کم را فراهم می کند - به عنوان مثال ، مبادله بین سکه های ثابت مانند Dai ، USD Coin (USDC) و Tether (USDT) - و کاربرانی که نقدینگی خود را به استخرهای Curve واریز می کنند ، هزینه های معاملاتی را نیز دریافت می کنند. به عنوان پاداش CRV حاكم بر انتشار.

در نتیجه ، این پروتکل با دارا بودن 6.49 میلیارد دلار دارایی ، هفتمین بزرگترین ارزش کل قفل شده برای هر DeFiLlama است و به عنوان پروتکل اصلی بازده استفاده می شود که توسط خزانه های عملکردی مانند Yearn.finance استفاده می شود. 

اگر بتوان از قیمت CRV به عنوان نشانه ای از چند استراتژی مشترک کشاورزی در ماه های آینده استفاده کرد ، تابستان به نظر می رسد که سبز روشن باشد.

CRV در روز انتشار 4.6٪ افزایش داشته و به 3.94 دلار در زمان انتشار رسیده است - بخشی از تجمع یک ماهه که 51.1٪ بالاتر از CoinGecko دارد.

بخشی از این تجمع توسط توکنومیکس CRV تأمین می شود. دارندگان CRV این گزینه را دارند که در ازای veCRV ، که به آنها امکان دسترسی به هزینه های پروتکل اضافی و افزایش بازده را می دهد ، نشانه های خود را برای یک دوره چهار ساله قفل کنند. به همین ترتیب ، به عنوان بقیه تجمعات DeFi ، به عنوان یک پروتکل برتر ، قیمت CRV نیز باید به سمت بالا حرکت کند.

با این حال ، دارندگان veCRV نیز از اواخر سال دریافت کننده تعدادی قطب هوایی پرسود بوده اند. Ellipsis ، یک "چنگال مجاز" Curve on Binance Smart Chain (کپی کردن پروتکل در جلو ، که یادآور ویندوز 98 است) ، دور ابتدایی نشانه های EPS را به دارندگان veCRV منتقل کرد. به همین ترتیب ، Convex Finance ، یک پلتفرم آینده که هدف آن "ساده سازی سهام در Curve" است ، همچنین اعلام کرد که یک فروش ویژه برای دارندگان veCRV انجام می شود ، اگرچه جزئیات افت هنوز منتشر نشده است.

قطره های هوایی اغلب می توانند یک امر دشوار باشند. پروتکل ها می خواهند دارندگان رمزهای حکمرانی را که به پروژه وفادار هستند جذب کرده و آرا informed آگاهانه ارائه دهند. در حالی که در بسیاری از موارد به معنای توزیع کیف پول هایی است که در گذشته و اغلب با پروتکل ارتباط برقرار می کردند ، اما پروژه های شروع شده در پشت سر دیگران قرار دارند ، اما پارامترهای توزیع می توانند برای جذب یک جامعه به خصوص آگاه باشند - و دارندگان veCRV متناسب با این طرح هستند.

در پایان ، این پتانسیل برای ایجاد یک چرخه فضیلت برای همه DeFi وجود دارد: دلالان CRV را برای تبدیل به veCRV خریداری می کنند به امید دریافت قطره هوایی. قیمت CRV افزایش می یابد ؛ بازده DeFi بیشتر میشود