Celebrity VC fund unveils $1m NFT contest judged by Snoop Dogg and Mark Cuban

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴:۲۵

Sound Ventures ، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر متشکل از افراد مشهور ، موسیقی دان و یک میلیاردر ، حداقل یک میلیون دلار برای "ابتکاری ترین" ایده برای یک توکن غیر قابل استفاده یا NFT طی هفته آینده ارائه می دهد.

این رویداد که در تاریخ 5 آوریل اعلام شد ، هر کسی را از سراسر جهان دعوت می کند تا پروژه NFT خود را به تیمی متشکل از 8 داور قبل از 12 آوریل بفرستد. طبق صفحه مسابقه ، مهم نیست که این مسابقات چیزی بیش از یک ایده باشد یا یک ایده یک محصول کاملاً کامل در حال حاضر در بازار است. این فرمول همچنین نشان می دهد که برندگان مسابقه فرصت همکاری طولانی مدت با Sound Ventures را خواهند داشت.

در این اطلاعیه آمده است: "افرادی كه متقاضی هستند باید علاقه مند به ساختن یك شركت در طولانی مدت باشند."

حداکثر 30 نامزد نهایی برای شرکت در یک مسابقه زنده خصوصی با داوران در 21 آوریل انتخاب می شوند ، یعنی بیش از دو هفته دیگر.

افرادی که انتخاب شده اند نیازی به پذیرش سرمایه گذاری ندارند و هیچ شرایط مشخصی برای نحوه توزیع سرمایه وجود ندارد. در FAQ متداول این مسابقه آمده است: "مبلغ و شرایط سرمایه گذاری براساس شرکت متفاوت خواهد بود."

مشخص نیست که از بین 30 نامزد نهایی چند زمین انتخاب خواهد شد ، اما صفحه مسابقه نشان می دهد که سرمایه گذاری در کل افرادی که انتخاب شده اند می تواند بیش از 1 میلیون دلار باشد.

اشتون کوچر و گای اوزاری ، بنیانگذاران Sound Ventures ، با 6 قاضی باقی مانده از جمله مالک NBA دالاس ماوریکس و میلیاردر مارک کوبان ، خواننده رپ Snoop Dogg ، هنرمند EDM 3LAU ، NFT investo Whale Shark و Metakovan و هیئت داوران شرکت خواهند کرد. بنیانگذار سرمایه Scalar ، لینا زی 

Whale Shark و Metakovan ، اگرچه به عنوان برخی دیگر از داوران شناخته شده نیستند ، اما از احترام ترین افراد در فضای NFT هستند. Whale Shark اخیراً یک خرک حاوی مجموعه NFT خود را نشانه گذاری کرده و به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در آن خرید کنند. در حال حاضر تقریبا 23 میلیون دلار سقف بازار دارد. Metakovan یا Vignesh Sundaresan برنده ماه گذشته حراج 69 میلیون دلاری Beeple Christie’s و یک مجموعه دار برجسته NFT است.

این مسابقه توسط بنیانگذاران Sound Ventures ، بازیگر معروف اشتون كاچر و مدیر استعداد گای اوزاری راه اندازی شده است. مشتریان اوزاری شامل U2 و مدونا شریک تجاری طولانی مدت هستند. این زوج همچنین شرکت VC A-Grade Investments را اداره می کنند که سابقه حمایت از پروژه های موفقی مانند Airbnb ، Foursquare ، Shazam ، SoundCloud ، Spotify و Uber را دارد.

اشتون کوچر قبلاً نام خود را در بخش NFT برای حراج یک نسخه دیجیتالی از یک خط نوت بوک در آگوست سال 2020 برای خود نام برد. نقاشی اصلی برای نشان دادن مزایای دیجیتال نسبت به آثار هنری فیزیکی تخریب شد ، حفاظت از محیط زیست غیر انتفاعی نیست .