Former Chainalysis brass is now FinCEN’s acting director

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۵:۳۴:۱۵

سرپرست فعلی شبکه اجرای جرایم مالی یا FinCEN ، در ماه آوریل با هیئت حاکمه خداحافظی خواهد کرد. جایگزین وی: مایکل موزیر ، مشاور ارشد فنی سابق Chainalysis.

روز جمعه یک بیانیه عمومی از FinCEN گفت: "مدیر کنت A. بلانکو امروز چندین تغییر در رهبری را تحت تأثیر قرار داد."

"مدیر بلانکو اعلام کرد که پس از خدمت به عنوان مدیر سازمان از دسامبر 2017 ، FinCEN را در 9 آوریل ترک می کند. مایکل موزیر ، معاون سابق FinCEN و مشاور فعلی معاون وزیر خزانه داری ، به عنوان سرپرست مدیر به FinCEN باز می گردد."
بلانکو هشتمین مدیر آژانس دولتی بود. در بیانیه آمده است ، آنالو تیرول ، معاون مدیر FinCEN ، در گذشته به عنوان مدیر وابسته آژانس در بخش عملیات استراتژیک خود کار می کرد. موزیر از 11 آوریل سمت خود را به عنوان سرپرست مدیر به عهده گرفت.

این اولین استخدام با تجربه رمزنگاری توسط یک سازمان دولتی نیست. رئیس جمهور بایدن گری گنسلر را به عنوان رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار یا SEC انتخاب کرد. جنسلر از آنجا که در سال 2018 یک دوره عمیق در این زمینه را در م Instituteسسه فناوری ماساچوست یا MIT تدریس می کرد ، در زمینه صنعت رمزنگاری تحصیلات خوبی دارد.

پس از کار موزیر برای Chainalysis ، او مدت زمانی را برای کار در FinCEN در سایر ظرفیت ها و همچنین برای وزارت دادگستری ایالات متحده و چندین سمت دیگر دولت ایالات متحده گذراند.

بلانکو در بیانیه خروج خود از بیانیه گفت: "من افتخار می کنم که رهبری یک سازمان باورنکردنی را با یک مأموریت مهم امنیت ملی بر عهده دارم که تأثیر عمیقی بر زندگی بسیاری از مردم ، به ویژه آسیب پذیرترین افراد جامعه ما دارد." اطمینان به توانایی آقای موزیر و خانم تیرول در پیشبرد دفتر و ادامه پیشرفت در جهت تأمین امنیت ملی ما و محافظت از مردم در برابر آسیب. "

سازمان های دولتی ایالات متحده با گذشت زمان به طور فزاینده ای درگیر صنعت رمزنگاری شده اند.