Governing body of Louisiana gives Bitcoin its nod of approval

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۷:۰۰

طی چند ماه گذشته بیت کوین در میان افزایش 60 هزار دلاری خود ، سطوح فزاینده ای در پذیرش به دست آورده است. دولت ایالت لوئیزیانای ایالات متحده اخیراً قطعنامه ای منتشر کرد که در آن به برخی از موفقیت های بیت کوین (BTC) اشاره داشت.

در قطعنامه شماره 33 مجلس از نماینده مارک رایت ، در قطعنامه شماره 33 آمده است: "از این رو ، این مصمم است که مجلس نمایندگان قوه مقننه لوئیزیانا از ساتوشی ناکاموتو بخاطر سهم وی در امنیت اقتصادی تقدیر کند." طبق مقاله ای از The Hill ، این سند روز پنجشنبه امضا شد.

فریاد خالق گمنام بیت کوین Satoshi Nakamoto پس از آن صادر شد که این سند به BTC برای موفقیت خود در زمینه تصویب و سرمایه گذاری بازار ضربه زد. در اولین سطرهای این قطعنامه آمده است:

"برای قدردانی از بیت کوین برای موفقیت در تبدیل شدن به اولین دارایی غیرمتمرکز تریلیون دلاری و تشویق دولت و دولت های محلی برای بررسی روش هایی که می تواند به آنها کمک کند تا از افزایش استفاده از این فناوری جدید بهره مند شوند."
بیت کوین در اوایل سال 2021 بیش از 1 تریلیون دلار به بازار سقوط کرد. این نقطه عطف در پی شکست دارایی از بالاترین رکورد 2017 خود بود که در اواخر سال 2020 به ثمر رسید.

در سند لوئیزیانا جزئیات زیادی در مورد بیت کوین شرح داده شده است ، از جمله اشاره به شیوع ، تمرکززدایی و استفاده از آن. این قطعنامه حتی به سمت دارایی به عنوان یک گزینه طلا اشاره داشت. در این سند آمده است: "بیت کوین ، که به طور بالقوه می تواند جایگزین طلا به عنوان ذخیره پولی شود ، محدود و محدود است و حداکثر ظرفیت تولید فقط بیست و یک میلیون بیت کوین وجود دارد."

طی سال گذشته یا بیشتر ، تعدادی از شرکت ها بیت کوین را به عنوان یک دارایی خریداری کرده اند که منجر به افزایش توجهات اصلی شده است.