Jeremy Allaire: 'USDC is halfway to flipping PayPal'

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۷:۳۹

جرمی آلریر ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Circle ، پیش بینی جسورانه ای انجام داده است که Stablecoin صادر شده توسط شرکت در مسیر پیشی گرفتن از غول پرداخت PayPal از نظر ارزش دلار معامله است.

این نظرات در توییتی در تاریخ 6 آوریل منتشر شد که در آن آلرار به حجم معاملات درون زنجیره ای USDC طی سال گذشته اشاره داشت ، که به گفته وی بیش از نیم تریلیون دلار بود.

وی افزود که این در حال حاضر تقریباً نیمی از کل مبلغ پرداختی برای PayPal در سال 2020 بود ، با اشاره به اینکه به زودی "معاملات" انجام می شود. 

همانطور که برخی از پاسخ دهندگان به توییت اشاره کردند ، این دو مورد لزوما قابل مقایسه نیستند زیرا معاملات در PayPal برای پرداخت کالاها و خدمات استفاده می شود در حالی که USDC در مبادلات رمزنگاری برای تجارت و گمانه زنی استفاده می شود. اما به شما کمک می کند تا روند رشد USDC چشم انداز شود.

طبق آمار Statista ، حجم معاملات سالانه PayPal برای سال 2020 936 میلیارد دلار بوده است که نسبت به سال قبل 31.5 درصد افزایش داشته است (که با این کار 712 میلیارد دلار معامله صورت گرفته است). در سه ماهه چهارم سال 2020 ، حجم خالص پرداخت PayPal در حدود 277 میلیارد دلار بود که 39٪ رشد سالانه را نشان می دهد.

در مقایسه ، ثبات ثبات کوین بورس بازار در اواسط اکتبر سال 2020 به 600 میلیارد دلار در حجم معاملات تجمعی رسید و طبق گزارش ها تا پایان سال از 780 میلیارد دلار بالاتر بود. با جمع آوری شتاب بازار گاو ، حجم روزانه برای سه ماهه چهارم سال 2020 افزایش می یابد.

در حال حاضر مساری گزارش می کند که حجم روزانه تعدیل شده 2.5 میلیارد دلار برای USDC و 9.8 میلیارد دلار USDT است. از نظر میزان عرضه در گردش ، طبق گزارش شفافیت Tether در حال حاضر Tether در بالاترین سطح 43.3 میلیارد USDT است ، در حالی که USDC 11.3 میلیارد دلار در گردش است - رشد 1.500 درصدی از زمان مشابه سال گذشته.

با توجه به افت Coingecko پس از 23٪ \پامپ روزانه XRP و بالاترین رکورد Binance Coin ، Tether در حال حاضر در رده پنجم ارز رمزنگاری شده از نظر محدودیت بازار قرار دارد. USDC در پایین لیست قرار دارد اما همچنان دومین پایدارترین Bitcoin از نظر محدودیت بازار است که در رتبه چهاردهم قرار دارد ، درست زیر Stellar Lumens.