Latest episode of ‘The Falcon and the Winter Soldier’ involves massive Bitcoin bounty

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۵:۰۴:۱۸

شاهین و سرباز زمستانی ، یک نمایش جدید جهانی سینمایی مارول در پلتفرم پخش + Disney ، یک امتیاز Bitcoin (BTC) را در جدیدترین قسمت خود گنجانده است.

در قسمت سه ، "Power Broker" ، یکی از شخصیت ها پیام متنی دریافت می کند که می گوید: "سلبی مرده است. K1K BOUNTY برای قاتلانش. " مرجع ، که تقریباً در نیمه راه داستان قرار دارد ، با توجه به بازار مداوم گاو بیت کوین به موقع ارائه می شود. در زمان انتشار ، 1000 BTC معادل تقریباً 58.8 میلیون دلار است. 

 

این مرجع در حدود 24 دقیقه از قسمت 3 شاهین و سرباز زمستانی اتفاق می افتد.
کاربر Reddit Okitraz1986 مرجع بیت کوین را مشاهده کرد و یافته های خود را (و همچنین یک تصویر صفحه) را در روز جمعه در انجمن Reddit / r Bitcoin منتشر کرد و گفت:

"فکر می کردم که خیلی جالب است ، فکر می کنم می توانم آن را به اشتراک بگذارم. توجه داشته باشید که این خیلی جالبتر از 5 سال پیش بود که من وارد فضای بیت کوین شدم اما هنوز هم خوشحالم که می بینیم در حال تبدیل شدن به سنگهای فرهنگی هستیم. "
متأسفانه ، این داستان هنوز نشان می دهد که بیت کوین به جای دارایی برای سرمایه گذاری عمومی ، به روشی مانند جهان زیرین مورد استفاده قرار می گیرد - که بدون شک موضوعی مناسب تر خواهد بود ، اما بدون شک موضوع بسیار مناسب تری خواهد بود. در طول سال ها ، بیت کوین به سختی توانست ارتباطات مشهور خود را با فعالیت های شرورانه متزلزل کند ، علی رغم افزایش مشروعیت به عنوان ذخیره ارزش مشابه طلا.

در اواخر سال 2020 ، یک نمایش تلویزیونی دیگر ، Shameless ، همچنین شامل منابع Bitcoin و Ethereum در یک قسمت بود.