Messari researchers slam Binance Smart Chain over centralized validators

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۱۲:۵۴

علی رغم اینکه طرفداران Binance از عملکرد برتر Binance Coin (BNB) برای Q1 2021 تجلیل می کنند ، نگرانی ها در مورد تمرکز اکوسیستم Binance افزایش می یابد.

در تاریخ 12 آوریل ، رایان واتکینز ، محقق مساری ، با هدف متمرکز کردن اعتبار سنج های زنجیره ای Binance ، اظهار داشت: "هر چرخه ای با جدیدترین راه حل متمرکز برای همه مشکلات blockchains ، hoodwinked می شود."

"تأثیرگذارهای هر چرخه این روایت ها را پمپاژ می کنند تا وقتی تمام می شوند ، می توانند در بازرگانان ساده لوح خرده فروشی بریزند."
BSC با داشتن 21 اعتبار سنج فعال خود که روزانه توسط Binance Chain انتخاب می شود ، از توافق Proof of Staken Authority (PoSA) استفاده می کند - شبکه ای که فقط 11 اعتبار سنج کنترل می کند. اعتبارسنجان BSC سهام BNB.

"سخت است تصور نکنید که هر اعتبار سنجی Binance Chain به نوعی به Binance متصل است یا به Binance گره خورده است" ، Messars’s Wilson Withiam حدس زد و افزود: "هر یک به نوبه خود به ترتیب از قبل تعریف شده بلوک تولید می کنند. به نظر می رسد هیچ مکانیزم وزن دار برای تعیین اینکه کدام یک بلوک بعدی تولید می کند وجود ندارد. "

رخی ممکن است از نفوذ Binance Chain بر مجموعه اعتبارسنج Binance Smart Chain غافل شوند.

BSC دارای 21 اعتبار سنج فعال است که مرکزیت آن را از بیشتر سیستم عامل ها بیشتر می کند.

این مجموعه اعتبارسنج روزانه توسط Binance Chain ، شبکه ای که فقط توسط 11 اعتبار سنج مدیریت می شود ، تعیین می شود

و اظهار داشت كه مزایای سرعت آن نسبت به شبكه اصلی Ethereum محصول "جادوی تمركز" است تا "نوآوری فناوری".

"BSC یک چنگال Ethereum با یک مجموعه اعتبار سنج متمرکز است. خودشه. هیچ چیز دیگر ، "او اضافه کرد.

"اگر واقعاً فکر می کنید BSC برتری قرارداد هوشمند را بدست آورده و به لایه تسویه حساب جهانی تبدیل خواهد شد ، در حال شکستن هستید."
با این حال ، "earoshthime" کاربر توییتر ادعای واتکینز و دیگران را رد کرد که BSC دیگران چیزی بیشتر از کلون های لگوهای DeFi مستقر در Ethereum است ، و توصیف کپی برداری را ذاتی نوآوری در فن آوری است.

"وقتی نوبت به اختراع و نوآوری می رسد ، کپی برداری یک ویژگی است و نه یک اشکال. کپی کردن نشانه این است که چیزی در آنجا ارزش کاوش دارد اما برای بهتر شدن فقط یک تفاوت شخصیت لازم است. "" Mkt92z "همچنین در دفاع از BSC پاسخ داد ، هزینه های اخیر اخیر Ethereum و مقیاس های ناخوشایند را به عنوان رانندگان برای جستجوی کاربران توصیف کرد. پروتکل های جایگزین

" همچنین در دفاع از BSC پاسخ داد ، هزینه های بالای اخیر Ethereum و مقیاس مشکلات را به عنوان رانندگان برای جستجوی پروتکل های جایگزین توصیف کرد.

اتریوم باید عجله کند و احتمال مقیاس گذاری خود را که باعث هزینه های بسیار مضحکی است ، حل کند. این هزینه ها بیش از حد جیب مردم را می گیرد. در برخی موارد مردم بیشتر از دفی به پول خود اهمیت می دهند.