Oasis Foundation announces implementation of Tidal DeFi insurance platform

۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۵۲:۵۶

بنیاد Oasis ، شاخه ای از توسعه دهندگان شبکه Oasis Labs Oasis ، روز جمعه در یک وبلاگ اعلام کرد که بیمه و خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) Tidal Finance نسخه نسخه سیستم عامل خود را در شبکه Oasis پیاده سازی می کند.

در پست وبلاگ اشاره شده بود که بیمه برای کاربران پلتفرم مهم خواهد بود زیرا Oasis پیشنهادات DeFi خود را مقیاس می زند و با همکاری با "قراردادهای هوشمند محرمانه" Oasis قادر به استفاده از روش های جدید ادعا مانند "رای گیری ناشناس و دموکراتیک" ”که رای دهندگان و حریم خصوصی کاربران را حفظ می کند.

این حرکت همان مواردی را نشان می دهد که در اکوسیستم Ethereum DeFi ساخته شده است ، جایی که چندین پروژه در حال راه اندازی سیستم عامل های جدید بیمه هستند یا قصد دارند مستقیماً پوشش پیشنهادی خود را در لایه پروتکل ایجاد کنند. 

 

تمرکز جدید؟
بلاکچین متمرکز بر حریم خصوصی ، که توسط یکی از 100 مورد برتر Cointelegraph در کارآفرین Crypto Dawn Song تاسیس شده است ، در تلاش برای جذب ترافیک و پذیرش ، استراتژی های مختلفی را در طول سالها دنبال کرده است. در سال 2018 این شرکت با متوقف شدن بقیه بازار رمزنگاری ، مبلغ 45 میلیون دلار سرمایه جمع کرد و مواردی مانند سوابق پزشکی و افرادی که اطلاعات شخصی خود را می فروختند به عنوان بخشی از یک شبکه محاسباتی حفظ کننده حریم خصوصی معرفی می شد.

هنگامی که شبکه اصلی شبکه در 19 نوامبر 2020 شروع به کار کرد ، آنها متمرکز بر امور مالی غیرمتمرکز بودند ، وعده های دریافت وام های وثیقه ای با استفاده از چک های اعتباری در دنیای واقعی را می دادند. به دنبال راه اندازی شبکه اصلی ، فروش توکن در تاریخ 25 نوامبر انجام شد که مبلغ 10 میلیون دلار برای شرکت خالص بود.

استراتژی فعلی این شرکت شامل چند طرح ابتکاری متمرکز بر داده های بزرگ ، حریم خصوصی داده ها و امور مالی غیرمتمرکز است. سال گذشته آنها پروژه ای را با Binance اعلام کردند که به صرافی ها اجازه می دهد اطلاعات ارزیابی تهدید در مورد کلاهبرداری و هک را به طور محرمانه به اشتراک بگذارند و در اوایل سال جاری با شرکت خودروساز BMW همکاری کردند تا ذخیره اطلاعات مخفی را برای محافظت از حریم خصوصی در حالی که داده ها را به طور داخلی به اشتراک می گذارند ، محافظت کند.

همکاری با تیدال ممکن است نشانه تمرکز دوباره بر DeFi باشد. در بیانیه مطبوعاتی ذکر شده است که بیمه Tidal در استخرهای DeFi برای اکوسیستم DeFi "در حال گسترش سریع" Oasis و چندین "پروتکل وام و DEX" که در ماههای آینده در شبکه Oasis ادغام می شوند ، کلیدی است.

در فوریه ، آن فاور-ویلیس ، Oasis ، جنجال حماسه Gamestop / Robinhood را بر عهده گرفت و گفت که این اعلامیه "به وضوح نیاز به ساخت سیستم های غیرمتمرکز را نشان می دهد و کاربران و افراد را قادر می سازد اطلاعات و منابع مالی خود را کنترل کنند."

DeFi در حالی که اخیراً 100 میلیارد دلار از ارزش کل قفل شده را کسر کرده است ، در اواخر سال دچار یک اشک هیولا شده است.