Revealed: Top 4 user complaints about Signal's new crypto payments beta

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۲۷:۱۶

برنامه پیام رسان متمرکز بر حریم خصوصی ، سیگنال بازخورد اولیه کاربران را از راه اندازی بتا مستقر در انگلستان در مورد ادغام پرداخت های خود با رمز Mobilecoin’s MOB ارسال کرده است.

یک پست وبلاگی توسط رئیس رشد و ارتباطات سیگنال ، جون هارادا چهار شکایت اصلی کاربران در مورد ادغام جدید ارز رمزنگاری شده تاکنون را نشان داد - با شکایت عمده بسیاری از کاربران در مورد کل مفهوم ، زیرا "ارز رمزپایه بدترین است". او به چنین کاربرانی اطمینان داد که این یک ویژگی اختیاری است.

سیگنال در تاریخ 6 آوریل اعلام کرد که قصد دارد ویژگی های محافظت از حریم خصوصی خود را به پرداخت ها در تلاش برای تکرار موفقیت Venmo متعلق به Paypal - یک سرویس پرداخت همتا به همتا سریع و نسبتاً ارزان که در ایالات متحده محبوب است ، تکرار کند.

بیشترین شکایت کاربران در رابطه با MOB این بود که "هزینه ها بسیار زیاد است" ، با هزینه های معامله MobileCoin در حال حاضر در حدود 50p یا 0.60 دلار است. هاراندا اذعان کرد که این مبلغ "برای پرداخت یک دوست پیتزا به دوست شما" بسیار زیاد بود و گفت که سیگنال در تلاش است هزینه های معامله را کاهش دهد.

شکایت دیگری دشواری ورود و خروج بودجه را دربرمی گرفت. در حال حاضر ، کاربران مستقر در انگلستان مجبورند پول خود را به صرافی هایی که از MobileCoin پشتیبانی می کنند انتقال دهند ، که متعاقباً هزینه های اضافی برای بودجه ، معاملات و برداشت می کند که بیش از هزینه های Signlal است.

سرانجام ، این شرکت گزارش داد که نوسان قیمت MOB یک نگرانی بزرگ برای کاربران است. این رمز در حال حاضر در بازار رمزنگاری موقعیت مبهمی دارد. MOB در دسامبر سال 2020 با 250 میلیون سکه ضرب شده در آغاز کار به کار خود ادامه داد و عمدتا در FTX با حجم روزانه حدود 20 میلیون دلار تجارت می کند. این توکن قیمت خود را دارد ، اما در بازار CoinGecko هیچ محدودیتی در بازار وجود ندارد.

هاراندا گفت این شرکت گزینه های دیگری مانند Zcash یا Lightning را در نظر گرفته است. در مورد Zcash ، گرچه بسیار خصوصی بود ، اما به اندازه کافی سریع و تلفن همراه نبود. در همین حال رعد و برق "ضمانت های حفظ حریم خصوصی بسیار قوی" ندارد. با این حال وی افزود:

این پروژه ها همه به طور مداوم در حال بهبود هستند و ما امیدواریم که بیشتر روی قابلیت نزدیک شدن به یکپارچه سازی توسط برنامه ای مانند Signal متمرکز شده باشند تا در آینده امکان پذیر باشد.
به نظر نمی رسد ادغام سیگنال با MOB به همان راحتی که انتظار می رود پیش رفته باشد ، برخی از اعضای جامعه این نشانه را "shitcoin" می دانند و رابطه سیگنال با Mobilecoin را با بنیانگذار سیگنال ، Moxie Marlinspike ، زیر سوال می برند ، پس از اینکه وی در پیش نویس اولیه ظاهر شد مقاله سفید MobileCoin به عنوان مدیر ارشد فناوری آن.

در 8 آوریل در یک موضوع Reddit ، مدیر عامل MobileCoin ، جوشوا گلدبارد ، به جامعه اطمینان داد که مارلین اسپایک فقط به عنوان "مشاور فنی" فعالیت می کند و هرگز به عنوان مجری پروژه عمل نمی کند.

 

دیگران توجه خود را به افزایش مشکوک قیمت سکه جلب کرده اند. CoinGecko نشان می دهد که قیمت از 7 دلار در 28 مارس به حدود 65 دلار در 6 آوریل رسیده است ، قبل از اینکه سیگنال ادغام خود را با MobileCoin اعلام کند. MOB در تاریخ 7 آوریل به بالاترین قیمت خود در 69 دلار رسید که در روز بعد سقوط به 40 دلار رسید. از امروز ، MOB 53 دلار است.