The crypto FBAR: Implications beyond

۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴:۱۴

وزارت خزانه داری ایالات متحده بار دیگر شمشیر خود را بر رمزنگاری تیز می کند. در ژانویه 2021 ، شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه داری اعلامیه 2020-2 را صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است که FinCEN در نظر دارد مقررات مربوط به گزارش دادن حساب های مالی خارجی را اصلاح کند تا ارز دیجیتال را به عنوان نوعی حساب گزارش پذیر وارد کند.

به زبان ساده ، این بدان معناست که FinCEN ممکن است به زودی از کاربران رمزنگاری بخواهد گزارش های سالانه حساب های بانکی و مالی خارجی یا FBAR را برای رمزنگاری نگهداری شده در مبادلات خارجی ثبت کنند. اثرات چنین اصلاحی گسترده است. این اعلان با یک پاراگراف صرف ، پیامدهای مختلفی را در بر دارد که صاحبان رمزنگاری را تحت تأثیر قرار می دهد - فراتر از یک گزارش ساده FBAR.

در حال حاضر ، حساب های رمزنگاری شده براساس گزارش مقررات FBAR حساب های قابل گزارش نیستند. در صورت ایجاد تغییر ، دارندگان رمزنگاری - که قبلاً تحت تمرکز خدمات داخلی درآمد بالا قرار گرفته اند - ملزم هستند سالانه بالاترین موجودی حساب های رمزنگاری شده خود را به FinCEN گزارش دهند.

این نیاز علاوه بر سوال افشای رمزنگاری در IRS فرم 1040 ، اظهارنامه مالیات بر درآمد فردی است. همراه با افشای بالاترین موجودی کل ، مالک رمزنگاری باید حافظ رمزنگاری ، مکان آن و شماره حساب رمزنگاری (یا شناسه دیگر) را نیز فاش کند. با فرض ثابت ماندن قوانین گزارش ، حساب های رمزنگاری در فرم 114 FinCEN گزارش می شوند و تا 15 آوریل سال قابل اجرا به صورت الکترونیکی ثبت می شوند 

 

الزامات رمزنگاری FBAR
اما همه حساب های رمزنگاری قابل گزارش نیستند. شرط تشکیل پرونده FBAR فقط برای حسابهای خارجی اعمال می شود که مانده آنها بیش از $ 10،000 (در مجموع) برای سال مالیات است. بنابراین ، اگر دو حساب در هر زمان مانده حساب ترکیبی بیش از $ 10،000 داشته باشد ، هر دو حساب قابل گزارش هستند.

به عنوان مثال ، اگر یکی 4000 دلار Cardano (ADA) داشته باشد و دیگری 7000 دلار Bitcoin (BTC) در صرافی غیر آمریکایی داشته باشد ، هر دو دارایی قابل گزارش هستند زیرا در مجموع بیش از 10،000 دلار است. بنابراین ، دارندگان رمزنگاری باید در بازار بی ثبات با دقت ارزش بازار حساب های رمزنگاری شده خود را ردیابی کنند. آنچه امروز 5000 دلار ارزش دارد می تواند در مدت زمان کوتاهی از آستانه 10،000 دلار فراتر رود.

مجازات ها و عدم اعلام
و عدم افشای گزارش قابل گزارش یک کار احمقانه است. مجازات های FBAR بسیار سخت است. برای عدم "اراده" در ثبت پرونده های FBAR ، جریمه 10،000 دلار در صورت عدم موفقیت است. دادگاه ها در حال حاضر در حال بررسی هستند که آیا این 10،000 دلار به ازای هر حساب در سال است یا فقط به ازای بدهی FBAR.

سازمان امور مالیاتی - به طور قابل پیش بینی - نظر قبلی را دارد. اگر 10 هزار دلار جریمه برای هر حساب در سال باشد ، به راحتی می توان دریافت که چگونه مجازات های FBAR می توانند به راحتی از موجودی واقعی حساب های خود فراتر روند. یعنی یک م taxدی می تواند در مجازات های FBAR بیش از ارزش حساب های خود پرداخت کند. و به دلیل عدم رعایت "عمدی" مجازات ها در مورد عدم وجدان کاری است. آنها مجازات مدنی را به دلیل عدم اراده در ثبت FBAR حداکثر 100000 دلار یا 50٪ مانده موجودی در حساب در زمان تخلف ، مجازات مدنی را تعیین می کنند. تخلفات عمدی هم شامل دانستن و هم بدون معلومات بی پروا است.

یک مورد دیگر نیز ناشی از تغییرات احتمالی در مقررات FBAR است. در پایین جدول B فرم 1040 ، یک سری سوالات حساب بانکی خارجی وجود دارد. احتمالاً اگر حساب های رمزنگاری در مقررات جدید FBAR قرار بگیرند ، یک م taxدی که گزارش دهنده FBAR است نیز باید به سوالات برنامه B مثبت پاسخ دهد. و پاسخ منفی انتخاب خوبی نیست. پاسخ نادرست "نه" به سوالات برنامه حساب بانکی خارجی برنامه  ، از نظر سازمان امور مالیاتی رفتار "ارادی" تلقی می شود.

و مهمتر از همه ، برخلاف قوانین FBAR ، در سوالات برنامه B هیچ آستانه ارزش حساب وجود ندارد. افشای داوطلبانه حساب های بانکی خارجی با ثبت FBAR سالانه آغاز و پایان نمی یابد. در صورت وجود ،  باید به پرسش های حساب بانکی خارجی برنامه B نیز صادقانه پاسخ دهد.

متأسفانه کار در اینجا متوقف نمی شود. اگر حسابهای رمزنگاری شده تحت مقررات FBAR حسابهای قابل گزارش تلقی می شوند ، پس آنها بصورت طبیعی قابل گزارش تحت فرم 898 IRS هستند. اگر مالیات دهندگان ایالات متحده علاقه مالی به دارایی های مالی خارجی مشخص شده و آستانه های مانده حساب خاص را داشته باشند ، آنها همچنین باید فرم 8938 را با فرم 1040 اظهارنامه مالیات بر درآمد فردی. فرم 8938 پیوست فرم 1040 است. همان حساب های بانکی خارجی که تحت مقررات FBAR قابل گزارش هستند در حال حاضر همان حساب های قابل گزارش در فرم 8938 هستند. در واقع ، افشای اطلاعات FBAR به شکل 8938 خونریزی می کند.

با این حال آستانه های گزارش متفاوت است. برای گزارش ، برای مالیات دهندگان مجرد ، مانده حساب بانکی خارجی باید بیش از 50000 دلار در آخرین روز سال مالیاتی باشد ، یا اگر بیش از 75000 دلار در هر زمان در طول سال باشد ، فرم 8938 را نیز در بر می گیرد. آستانه پرونده های متاهل به طور مشترک بالاتر است مودیان و مانند FBAR ، مجازات ها سنگین است. پس از آنکه سازمان امور مالیاتی متوجه عدم پرداخت مالیات برای م failureدی مالیات برای حداکثر مجازات بالقوه 60،000 دلار شد ، مجازات 10،000 دلاری برای عدم اعلام در فرم 8938 و 10،000 دلار اضافی برای هر 30 روز عدم ثبت پرونده در نظر گرفته شده است.