eGirls in the C-Suite: 'simposium' هجوم سرمایه خطرپذیر رمزنگاری

۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۶:۴۸:۱۳

عضای Egirl، مانند Dengen Spartan، به همان اندازه که برای تجزیه و تحلیل Cogent از بازارهای پیچیده پیچیده رمزنگاری خود را به عنوان آنها برای ارسال چیزی جز پورنو انیمیشن برای هفته ها در یک زمان شناخته شده است. یکی از اعضای - شاید یکی از بهترین و روشن ترین در Cryptotwitter - Dons رسانه های اجتماعی از یک Pokemon، به همین ترتیب، که به یک نیمکت تبدیل شده است، به طوری که مردم به طور ناخواسته بر روی آنها نشسته اند. صورت فلکی لمسی های Memic Memical Animating این بیت های مختلف کمیک بیش از حد خسته به خلاصه و احتمالا ارزش یک مطالعه انسان شناسی است.

در حالی که ممکن است آسان باشد که گروه را به عنوان یک شوخی به دست بیاورد (با این استاندارد T-Rex در پارک ژوراسیک یک حیوان خانگی است که از دست رفته است)، Egirl در برخی از انتشارات بالا از اواخر منتشر شده است . این گروه در یک دوره مالی 4.9 میلیون دلاری برای پروتکل مالی غیرمتمرکز Alchemix شرکت کرد و همچنین سرمایه گذاری های رادیکول و غیرقانونی را اعلام کرد. آنها هفته آینده اولین قسمت از یک سری پادکست در خانه را آزاد خواهند کرد.

همانطور که برای تأمین مالی خود، در یک سند پرسش و پاسخ این خبرنگار یک نگاه اجمالی به یک رقم را قبل از تصمیم کمیته ای برای حذف آن گرفت و هیچ نظری در تلاش برای ظاهر شدن بیشتر "اسرار آمیز" را ارائه نمی داد؛ اگر دقیق باشد، آن را به شدت بالا بود.

ورود آنها به صحنه سرمایه گذاری در میان دوره حرفه ای سازی و تصویب نهادی برای رمزنگاری می آید. صندوق های مالیاتی که قبلا رمزنگاری را رد کرده اند به عنوان یک کلاهبرداری در حال حاضر راه اندازی میز های تجاری را رد می کنند. دارایی ها بسیار خسته کننده هستند که بودجه بازنشستگی پول را به ارزهای دیجیتالی اختصاص می دهد.

Egirl آن را روشن کرد، با این حال، آنها مایل (و شاید مشتاق) به لوب یک بمب زرق و برق به در میان امور به طور فزاینده ای به پایان رسید. به عنوان DAO و متخصص رشد جامعه pet3rpan آن را گذاشت:

"Egirl / Eboy Oby زیبایی شناسی بزرگ شما را به آرمان های سنتی فرهنگ 10 سال گذشته، ما مراقبت از آن نیست که ما خنک نیست."
Anon Currency، Anon VCS، پروژه های Anon
سازمان های سرمایه گذاری سنتی سرمایه گذاری در مقایسه با پول، درجه های مختلفی را به یک پروژه تقسیم می کنند. به عنوان مثال دلفی دیجیتال، به طور فعال می تواند به معماری و مهندسی Tokenomics و قراردادهای یک پروتکل کمک کند. بسیاری از تخصص روابط عمومی را ارائه می دهند و می توانند تبلیغات قابل توجهی را جذب کنند.

پس چرا هر کسی با یک سازمان به طور قاطعانه با آنون ها کار می کند؟ و همین ترتیب، آنون ها فکر می کنند که آنها می توانند به میز بروند؟

"Crypto توسط یک بنیانگذار ناشناس با نام مستعار قوی ساخته شده در قلب پروتکل بیت کوین و همه کسانی که آن را دنبال کردند، آغاز شد. Eva Beylin، یکی از اعضای Doxxed و مدیر بنیاد گراف، گفت: Bitcoin قوی تر است. " "[...] در حالی که Egirl در طیف گسترده ای از پروژه های Anon و غیر Anon سرمایه گذاری کرده است، بودجه آنون بودجه تیم های Anon می تواند این روند را معکوس کند و ویژگی های حفظ حریم خصوصی را حفظ کند، ما همه را در قلب ما عمیق تر می کنیم."

Egirl عضو Scoopy Troopy، که همچنین یک عضو تیم اصلی برای پروتکل نمونه کارها Egirl است، اشاره کرد، اشاره کرد که دخالت Egirl در کمک به تولید ایده ها و اصلاح دیدگاه گسترده پروژه است. در یک صدای جیر جیر، آنها همچنین از Egirl برای Bootstrapping نقدینگی تشکر کردند، ارتقاء اتصالات خودی و ترویج پروژه:

egirl_capital برای سریع درک مفهوم درخواست ما و ارائه بودجه گسترده برای استخر اولیه Sushi ما. پایان نامه سرمایه گذاری آنها به Alchemix یک قطعه فوق العاده بود که آگاهی را افزایش داد. اتصالات صنعت از طریق آنها نیز نقش مهمی دارند.

- Scoopy Troops (ScupyTrooples) مارس 27، 2021
این مزایا به طور جزئی از طیف گسترده ای از زمینه های مختلف Egirls نشان دهنده، و به طور جزئی از آشنایی همه اعضای با اکوسیستم است.

"Egirl متعهد به حمایت از ابتدایی های غیر متمرکز برای Dapps و Defi است. ما کاربران و همکاران مکرر هستیم، بنابراین ما می دانیم که دست اول چه چیزی برای کاربران و جامعه به ارمغان می آورد. همچنین، الگوها و انیمیشن. "
به نوعی، ظهور آنها احساس اجتناب ناپذیر است: اگر VC های سنتی به طور فزاینده ای راحت سرمایه گذاری در تیم های Anon و Daos، چرا VCS در نهایت به خود آنون می روند؟

"Egirl Capital صرفا محصول حاصل از یک جهان است که محدودیت های سنتی و محدودیت ها در نهایت از بین می روند،" Twitter Trader و شخصیت Loomdart گفت. "ما به یک سیستم با ریل های کمتر دست باز می گردیم، و در حالی که این ممکن است به نظر می رسد ترسناک است، اجازه می دهد تا استعداد واقعی را بیابید، بدون هیچ گونه روابط تاریخی."

او به مدت کوتاهی پس از آن به دنبال این نقل قول بود که آن را به عنوان یک "گریه نبرد از جنگ گل رز" بیش از حد نقل قول کرد. با این حال، واضح بود که او به معنای آن بود.

بهاین
در حالی که Egirl ممکن است اولین نمونه محبوب از یک Crypto VC All-Anon باشد، این آخرین نخواهد بود. با توجه به اینکه چگونه آنها نسبتا طولانی در دندان، گروهی را ارائه دادند که برخی از مشاوره برای آواتار های قورباغه ای را به دنبال تشکیل سازمان های سرمایه گذاری خود، از جمله اعضای هر یک از آنها پاسخگو با نقش های مشخص شده و تاکین را ارائه دادند