دریافت اپلیکیشن

شیبا یک صفر دیگر به قیمتش اضافه شد.

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه
شیبا دوباره صفر گرفت!

شیبا اینو (SHIB)، دومین میم کوین برتر بازار ارزهای دیجیتال، گاوهای خود را ناامید کرد و یک صفر دیگر به قیمت آن اضافه شد. در حال حاضر SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۷ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده افت ۳.۲۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است.

شیبا اینو در اوایل دیروز بالای ۰.۰۰۰۰۱ دلار قیمت داشت، اما با سقوط تقریباً ۱۰ درصدی بیت‌کوین که ناشی از پایان هیجانات پیرامون تأیید صندوق‌‌های قابل معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین در آمریکا بود، خرس‌ها وارد بازار شدند.

 

در نتیجه، توکن SHIB از بالاترین سطح ۰.۰۰۰۰۱۰۳ دلار به ۰.۰۰۰۰۰۰۹۳ دلار سقوط کرد.
در طی این کاهش، شیبا یک بار دیگر به زیر سطح حمایتی مهم میانگین متحرک ۵۰ روزه در ۰.۰۰۰۰۰۹۸۳ دلار رسید. اگر SHIB موفق به بازپس‌گیری این سطح قیمتی شود، ممکن است گاوهای بار دیگر به بازار بیایند و سطح ۰.۰۰۰۰۱۰۵ دلار را مجدداً آزمایش کنند که احتمالاً منجر به رسیدن شیبا اینو به ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار می‌‌گردد.

 

 آیا امیدی به رشد قیمت شیبا هست؟

در مقابل، به نظر می‌رسد سطح قیمتی ۰.۰۰۰۰۰۸۵ دلار، یک سطح حمایتی قابل توجه برای SHIB باشد. در واقع، شیبا اینو دو بار در ژانویه تلاش کرد این سطح را بشکند، اما در انجام آن ناتوان بود.

 

اگر این سطح حمایتی شکسته شود، SHIB ممکن است به سطح ۰.۰۰۰۰۸۳۹ دلار برسد و روی میانگین متحرک ۲۰۰ روزه قرار بگیرد.

در همین حال، نهنگ‌های SHIB از خواب بیدار شده‌اند. بر اساس داده‌های IntoTheBlock، حجم تراکنش‌های بزرگ شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۱۱.۶۹ درصدی را تجربه کرده است.

 

حجم کل تراکنش‌های بزرگ که به تراکنش‌هایی با ارزش بیش از ۱۰۰ هزار دلار گفته می‌شود، به ۷.۱۲ تریلیون SHIB، معادل ۷۲.۱۶ میلیون دلار رسید.
به عبارتی ساده، چنین جهش‌هایی در فعالیت‌های معاملاتی بزرگ معمولاً نشان‌دهنده دخالت شدید نهنگ‌ها در بازار است که می‌تواند منجر به تغییرات قیمتی شود.

23ام - دی ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
میم کوین چیست؟ (بهترین توضیح ) پارت اول

میم کوین چیست؟ (بهترین توضیح ) پارت اول

میم کوین چیست به زبان ساده…؟ معمولا در زمان‌های مختلف در دنیای کریپتو، شاهد ظهور میم کوین ها (Meme coin) و توکن های میم یا اینترنت میم (Internet Meme) هستیم که از جریان‌های فضای مجازی الهام می‌گیرند.  ریشه میم کوین ها از اینترنت و وقایع داغ و ترند روز نشات می‌گیرد. اینفلوئنسرها یا همان افراد تاثیرگذارهمیشه در فرهنگ […]

ادامه مطلب
ایران برای سقوط دایمی دلار به بریکس می پیوندد

ایران برای سقوط دایمی دلار به بریکس می پیوندد

ایران با طرحی برای به چالش کشیدن سلطه جهانی دلار آمریکا به بریکس می‌پیوندد. این گروه در حال بررسی ایجاد یک ارز واحد بریکس به عنوان گامی مهم در جهت دلارزدایی است. مشارکت ایران نشان دهنده یک تغییر استراتژیک ژئوپلیتیکی است و ظرفیت این گروه را برای تحقق این جاه طلبی افزایش می دهد. با […]

ادامه مطلب
تفاوت بیت کوین با ارزهایی مانند دلار و یورو چیست؟

تفاوت بیت کوین با ارزهایی مانند دلار و یورو چیست؟

چه تفاوت‌هایی بین بیتکوین و ارزهای متداول مانند دلار و یورو وجود دارد؟ تفاوت‌های مهم بین بیتکوین و ارزهای متداول مانند دلار یا یورو شامل موارد زیر می‌شود: طبیعت دیجیتال: بیتکوین یک ارز دیجیتال است و تمام تراکنش‌ها با استفاده از شبکه بلاک‌چین (یک دفتر راکد آنلاین) انجام می‌شود. در حالی که دلار، یورو و […]

ادامه مطلب

ثبت دیدگاه جدید