دریافت اپلیکیشن

اتریوم در سال 2024 حداقل 340٪ افزایش می یابد !

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه
رشد 340 درصدی اتریوم

طبق گفته Crypto Trader، اتریوم در سال 2024 حداقل 340٪ افزایش می یابد !

 

یک تحلیلگر و معامله گر ارزهای دیجیتال که به طور گسترده دنبال می شود، معتقد است اتریوم (ETH) می تواند امسال به قیمت پنج رقمی برسد.

این تحلیلگر با نام مستعار Credible Crypto به 363700 فالوور خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X می گوید که حداقل قیمت هدف او برای اتریوم در سال 2024 عدد 10000 دلار است – افزایشی بیش از 343 درصد از سطح فعلی…

 

Credible Crypto ادامه می دهد که حداکثر قیمت هدف او برای اتریوم در سال 2024، 20000 دلار است که حدود 786 درصد از ارزش فعلی آن افزایش می یابد.

با نگاهی به عملکرد قیمت اتریوم در بازه زمانی پایین، Credible Crypto می‌گوید که در حالی که اتریوم در اوایل این هفته در حدود 2100 دلار قیمت محلی را چاپ کرده است، آلت‌کوین پیشرو همچنان می‌تواند شاهد یک حرکت اصلاحی دیگر به سمت 2160 دلار باشد و مقاومت خود را در 2400 دلار به چالش بکشد.

فکر کنید که آخرین فتیله نقطه لیکوئیدیتی پایانی ما بود، اما حداقل در کوتاه‌مدت فکر کنید قبل از اینکه برای مرحله بعدی آماده شویم، ممکن است شاهد یک حرکت کوچک به سمت پایین و کمی دامنه بیشتر باشیم.

 

 

برداشت صعودی Credible Crypto از ETH در حالی است که پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Santiment می گوید که نهنگ های اتریوم به سرعت در حال جمع آوری دومین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار هستند.

طبق گفته Santiment، 150 کیف پول برتر خود حضانت اکنون دارای 56.25 میلیون ETH هستند که بالاترین سطح ثبت شده تا کنون است. در همین حال، کیف پول‌های صرافی 9.46 میلیون ETH دارند که پایین‌ترین سطح از ژوئن سال 2018 است.

در مورد کیف پول های مبادله ای و غیر مبادله ای، Santiment می گوید که 150 نهنگ برتر اکنون دارای 65.71 میلیون ETH هستند که یک بالاترین رکورد جدید در تاریخ است.

 

سش

 

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمت 2255 دلار معامله می شود.

23ام - دی ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
به جای طلای فیزیکی رمزارز پکس گلد بخریم

به جای طلای فیزیکی رمزارز پکس گلد بخریم

پکس گلد یک ارز دیجیتال با پشتوانه طلا است که مالکیت دیجیتالی بر طلای واقعی را به سرمایه گذاران می دهد. این پروژه به‌جای اینکه صرفاً در معرض قیمت طلا قرار گیرد، به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا توکن‌های PAXG خود را برای طلا بازخرید کنند و هر توکن با یک اونس طلای فیزیکی تفریبا هم […]

ادامه مطلب
آیا بیتکوین قانونی است؟

آیا بیتکوین قانونی است؟

وضعیت قانونی بیتکوین در سراسر جهان متفاوت است و به تصمیمات دولت‌ها و نهادهای مالی آن‌ها بستگی دارد. در برخی کشورها، بیتکوین به عنوان یک وسیله پرداخت قانونی شناخته شده است، در حالی که در بعضی دیگر ممکن است محدودیت‌ها یا حتی امکان ممنوعیت داشته باشد. در بعضی از کشورها، بیتکوین به عنوان وسیله مشابه […]

ادامه مطلب
تفاوت بیت کوین با ارزهایی مانند دلار و یورو چیست؟

تفاوت بیت کوین با ارزهایی مانند دلار و یورو چیست؟

چه تفاوت‌هایی بین بیتکوین و ارزهای متداول مانند دلار و یورو وجود دارد؟ تفاوت‌های مهم بین بیتکوین و ارزهای متداول مانند دلار یا یورو شامل موارد زیر می‌شود: طبیعت دیجیتال: بیتکوین یک ارز دیجیتال است و تمام تراکنش‌ها با استفاده از شبکه بلاک‌چین (یک دفتر راکد آنلاین) انجام می‌شود. در حالی که دلار، یورو و […]

ادامه مطلب

ثبت دیدگاه جدید